Şişli Elektrikçi Hizmeti Veren Firma


300 TL

İSTANBUL / ŞİŞLİ / HALASKARGAZİ MAH.

İlan No
42

İlan Tarihi
17-07-2023

inan türk
Üyelik Tarihi : 14 Ağustos 2021
Kullanıcı Mağazası
Tel :

Gsm :
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

Şişli de Acil Elektrik Hizmeti

Elektrikçi hizmetleri, yaşam alanlarında bulunan cihazların düzgün çalışması için önemlidir ⚡️. Şişli bölgesinde yaşıyorsanız, hızlı çözümler için Şişli elektrikçi firmalarından destek alabilirsiniz ????‍????. Elektrik şalter arızaları, tesisat sorunları, avize ve kamera kurulumu gibi hizmetler verilmektedir. Bu hizmetler yerinde ve özel servis araçlarıyla sunulmaktadır ????. Avize arızası, en çok talep edilen hizmetlerden biridir ????. Şişlide birçok elektrikçi firması bulunmaktadır. Haftanın her günü hizmet verirler ve güvenli bir ortam sunarlar. Ayrıca verilen hizmetler için garanti sağlanır. Elektrik projelerinde keşif hizmeti sunulur ve deneyimli ustalar görevlendirilir ????.

Şişli

Şişli  Acil Elektrikçi Hizmeti

Elektrikçi şişli  hizmetlerinin fiyatları arıza ve montaj türüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Aydınlatma arızaları için fiyatlar genellikle uygun olurken, elektronik sistemlerin montajı biraz daha yüksek fiyatlı olabilir. Birden çok arızanın olması durumunda indirim uygulanabilir. Bazı durumlarda ise malzeme değişimi gerekebilir ve bu da fiyatlara yansır ⚙️. Şişlide birçok hizmet verilen alan ve uygulama bulunmaktadır. Bunlar arasında avize montajı, aplik montajı, kombi tesisatı, topraklama, internet arızaları, bahçe aydınlatması, LED aydınlatma ve daha fazlası yer alır. 24/7 hizmet veren, uzman, güvenilir ve kaliteli elektrikçiler bulunmaktadır.

Şişli Elektrikçi  aşağıdaki hizmetleri de sunmaktadır: - Elektrik tesisatı yapımı ve tamiratı ???? - Şişli elektrik tamircisi hizmeti ???? - Elektrik arızalarının onarımı ????️ - Şişlide elektrikçi ustası bulma ???? - Sigorta değişimi ???? - Şişli avize montajı ve aplik montajı ????️ - Kombi elektrik tesisatı ve sigortası bağlama ???? - Data kablolama ve internet arızalarının çözümü ???? - Şişli bahçe aydınlatma tasarımı ve kurulumu ???? - Şişliye nöbetçi elektrikçi hizmeti ⏰ - Priz takma ve sökme işlemleri ????️ - Şişli paratoner kurulumu ⚡️ - UPS priz takma işlemleri ???? - Elektrik kablosu çekme ve internet arızalarının giderilmesi ???? - Ofis aydınlatma projeleri ???? - Elektrik pano montajı ve kablo girişleri ???? - Kablolama işlemleri (elektrik ve zayıf akım) ???? - Şişli bina merdiven aydınlatması ???? - Sensörlü aydınlatma sistemlerine geçiş ????️ - TV prizi ve HDMI prizi montajı ????️ - Projeksiyon hat çekimi ve montajı ???? - Şişlide avize montajı ve tava kurulumu ????️ - Yangın sistemleri ve gaz dedektörü kurulumu ???? - Topraklama hattı çekimi ????️ - Korniş montajı ve duvara TV montajı ???? - Otomasyon kablo çekimi ve kurulumu ???? - Stor perde montajı ve resim tablo asma ????️ Şişlide birçok elektrikçi, geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir ve çeşitli elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre uygun bir elektrikçi bulabilirsiniz. ????


853 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Benzer İlanlar
Reklam Alanı